Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Praha-Benice

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Karviná, Praha-Dubeč, Praha-Velká Chuchle, Praha-Dolní Chabry, Praha-Kolovraty, Praha 11, Vsetín, Praha 21, Plzeň-město, Praha-Královice, Děčín, Jičín, Ústí nad Orlicí, Teplice, Most, Praha 12, Praha-Březiněves, Náchod, Hradec Králové, Praha-Újezd, Praha-Křeslice, Praha 14, Praha-Zbraslav, Opava, Příbram, Blansko, Jihlava, Jablonec nad Nisou, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Lipence, Praha-Lochkov, Praha 4, Praha 19, Nový Jičín, Litoměřice, Třebíč, Praha-Čakovice, Praha 15, Beroun, Mladá Boleslav, Praha-Klánovice, Praha 6, Semily, Pelhřimov, Tachov, Rakovník, Benešov, Brno-město, Praha-Koloděje, Tábor, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Praha-Benice

BIO pro děti Praha-Benice

Dětské oblečení Praha-Benice

Kojenecký textil Praha-Benice

Pro maminky Praha-Benice

Kočárky Praha-Benice

Postýlky Praha-Benice

Matrace Praha-Benice

EKO drogerie Praha-Benice

BIO potraviny Praha-Benice

Výživové doplňky Praha-Benice

Deky a zavinovačky Praha-Benice

Dudlíky a šidítka Praha-Benice

Dětské boty Praha-Benice

Osušky a žínky Praha-Benice

Kojenecké láhve Praha-Benice

Příkrmy,kaše,čaje Praha-Benice

Pleny, a kalhotky Praha-Benice

Zavinovačky Praha-Benice

Kojící polštáře Praha-Benice

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Praha-Benice?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Praha-Benice, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Praha-Benice se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Praha-Benice

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Praha-Benice doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Praha-Benice myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Praha-Benice pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Praha-Benice moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Praha-Benice.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Praha-Benice najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Praha-Benice

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Praha-Benice. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Praha-Benice jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Praha-Benice je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Praha-Benice by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Praha-Benice nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Praha-Benice, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Praha-Benice se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Praha-Benice od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Praha-Benice, přebalovacího pultu Praha-Benice a postýlky Praha-Benice. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Praha-Benice í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Praha-Benice by neměla chybět ani chůvička Praha-Benice k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Praha-Benice, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Praha-Benice nebo babyvak Praha-Benice k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Praha-Benice přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Praha-Benice dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.