Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Praha 3

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Plzeň-jih, Příbram, Praha-východ, Ústí nad Labem, Praha 11, Praha 5, Praha 17, Kladno, Tábor, Trutnov, Praha 9, Jičín, Praha 6, Zlín, Praha-Koloděje, Teplice, Hradec Králové, Kroměříž, Praha-Lysolaje, Louny, Beroun, Praha-Benice, Plzeň-sever, Rokycany, Praha 20, Praha-Štěrboholy, Praha-Zličín, Klatovy, Opava, Praha 19, Litoměřice, Mělník, Prostějov, Praha 10, Praha-Ďáblice, Kolín, Praha 12, České Budějovice, Znojmo, Praha-Klánovice, Karlovy Vary, Praha-Dolní Chabry, Praha 4, Praha-Lochkov, Praha-Řeporyje, Praha 7, Rakovník, Praha-Vinoř, Praha-Přední Kopanina, Praha-Libuš, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Praha 3

BIO pro děti Praha 3

Dětské oblečení Praha 3

Kojenecký textil Praha 3

Pro maminky Praha 3

Kočárky Praha 3

Postýlky Praha 3

Matrace Praha 3

EKO drogerie Praha 3

BIO potraviny Praha 3

Výživové doplňky Praha 3

Deky a zavinovačky Praha 3

Dudlíky a šidítka Praha 3

Dětské boty Praha 3

Osušky a žínky Praha 3

Kojenecké láhve Praha 3

Příkrmy,kaše,čaje Praha 3

Pleny, a kalhotky Praha 3

Zavinovačky Praha 3

Kojící polštáře Praha 3

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Praha 3?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Praha 3, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Praha 3 se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Praha 3

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Praha 3 doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Praha 3 myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Praha 3 pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Praha 3 moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Praha 3.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Praha 3 najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Praha 3

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Praha 3. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Praha 3 jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Praha 3 je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Praha 3 by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Praha 3 nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Praha 3, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Praha 3 se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Praha 3 od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Praha 3, přebalovacího pultu Praha 3 a postýlky Praha 3. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Praha 3 í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Praha 3 by neměla chybět ani chůvička Praha 3 k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Praha 3, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Praha 3 nebo babyvak Praha 3 k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Praha 3 přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Praha 3 dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.