Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Praha 16

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Ostrava-město, Praha 11, Praha-Slivenec, Žďár nad Sázavou, Praha 20, Břeclav, Rychnov nad Kněžnou, Praha 5, Karlovy Vary, Blansko, Česká Lípa, Opava, Praha 4, Šumperk, Praha 1, Brno-město, Praha-Královice, Most, Kroměříž, Plzeň-město, Praha 17, Praha 15, Strakonice, Třebíč, Teplice, Příbram, Sokolov, Jeseník, Pardubice, Hlavní město Praha, Praha-Čakovice, Cheb, Praha-Dolní Chabry, Trutnov, Bruntál, Jihlava, Plzeň-sever, Praha 8, Praha 13, Praha 19, Brno-venkov, Praha-Suchdol, Litoměřice, Praha-Štěrboholy, Chomutov, Praha-Koloděje, Mladá Boleslav, Liberec, Kolín, Rakovník, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Praha 16

BIO pro děti Praha 16

Dětské oblečení Praha 16

Kojenecký textil Praha 16

Pro maminky Praha 16

Kočárky Praha 16

Postýlky Praha 16

Matrace Praha 16

EKO drogerie Praha 16

BIO potraviny Praha 16

Výživové doplňky Praha 16

Deky a zavinovačky Praha 16

Dudlíky a šidítka Praha 16

Dětské boty Praha 16

Osušky a žínky Praha 16

Kojenecké láhve Praha 16

Příkrmy,kaše,čaje Praha 16

Pleny, a kalhotky Praha 16

Zavinovačky Praha 16

Kojící polštáře Praha 16

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Praha 16?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Praha 16, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Praha 16 se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Praha 16

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Praha 16 doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Praha 16 myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Praha 16 pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Praha 16 moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Praha 16.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Praha 16 najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Praha 16

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Praha 16. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Praha 16 jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Praha 16 je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Praha 16 by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Praha 16 nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Praha 16, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Praha 16 se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Praha 16 od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Praha 16, přebalovacího pultu Praha 16 a postýlky Praha 16. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Praha 16 í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Praha 16 by neměla chybět ani chůvička Praha 16 k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Praha 16, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Praha 16 nebo babyvak Praha 16 k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Praha 16 přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Praha 16 dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.