Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Náchod

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Frýdek-Místek, Praha-Přední Kopanina, Praha-Vinoř, Praha-Dolní Chabry, Praha 10, Vyškov, Praha 14, Praha 7, Hodonín, Praha 1, Praha 18, Praha 22, Jeseník, Praha 8, Rychnov nad Kněžnou, Nymburk, Praha-Kunratice, Praha-Lysolaje, Praha 4, Praha 20, Praha 17, České Budějovice, Hradec Králové, Kolín, Praha-Velká Chuchle, Havlíčkův Brod, Kladno, Bruntál, Praha-Benice, Praha-Čakovice, Pardubice, Opava, Trutnov, Praha-Běchovice, Kroměříž, Český Krumlov, Rokycany, Praha-Zličín, Klatovy, Mladá Boleslav, Přerov, Jindřichův Hradec, Chomutov, Praha 9, Praha-Dolní Měcholupy, Česká Lípa, Vsetín, Karlovy Vary, Praha-Štěrboholy, Břeclav, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Náchod

BIO pro děti Náchod

Dětské oblečení Náchod

Kojenecký textil Náchod

Pro maminky Náchod

Kočárky Náchod

Postýlky Náchod

Matrace Náchod

EKO drogerie Náchod

BIO potraviny Náchod

Výživové doplňky Náchod

Deky a zavinovačky Náchod

Dudlíky a šidítka Náchod

Dětské boty Náchod

Osušky a žínky Náchod

Kojenecké láhve Náchod

Příkrmy,kaše,čaje Náchod

Pleny, a kalhotky Náchod

Zavinovačky Náchod

Kojící polštáře Náchod

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Náchod?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Náchod, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Náchod se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Náchod

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Náchod doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Náchod myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Náchod pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Náchod moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Náchod.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Náchod najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Náchod

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Náchod. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Náchod jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Náchod je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Náchod by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Náchod nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Náchod, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Náchod se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Náchod od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Náchod, přebalovacího pultu Náchod a postýlky Náchod. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Náchod í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Náchod by neměla chybět ani chůvička Náchod k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Náchod, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Náchod nebo babyvak Náchod k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Náchod přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Náchod dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.