Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Most

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Praha-Dubeč, Praha-východ, Praha-Lysolaje, Most, Praha-Újezd, Havlíčkův Brod, Praha-Troja, Děčín, Praha 12, Praha 8, Praha 10, Praha-Ďáblice, Louny, Sokolov, Břeclav, Kladno, Jindřichův Hradec, Přerov, Praha-Dolní Měcholupy, Jičín, Karlovy Vary, Brno-venkov, Strakonice, Rakovník, Praha-Křeslice, Praha-Petrovice, Chomutov, Mladá Boleslav, Praha-Kunratice, Hradec Králové, Praha 1, Karviná, Česká Lípa, Plzeň-město, Praha 7, Praha 9, Praha-Lochkov, Ostrava-město, Tachov, Vsetín, Praha-Slivenec, Bruntál, Jablonec nad Nisou, Praha 16, Rokycany, Plzeň-jih, Praha 22, Praha 11, Blansko, Domažlice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Most

BIO pro děti Most

Dětské oblečení Most

Kojenecký textil Most

Pro maminky Most

Kočárky Most

Postýlky Most

Matrace Most

EKO drogerie Most

BIO potraviny Most

Výživové doplňky Most

Deky a zavinovačky Most

Dudlíky a šidítka Most

Dětské boty Most

Osušky a žínky Most

Kojenecké láhve Most

Příkrmy,kaše,čaje Most

Pleny, a kalhotky Most

Zavinovačky Most

Kojící polštáře Most

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Most?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Most, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Most se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Most

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Most doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Most myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Most pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Most moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Most.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Most najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Most

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Most. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Most jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Most je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Most by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Most nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Most, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Most se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Most od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Most, přebalovacího pultu Most a postýlky Most. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Most í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Most by neměla chybět ani chůvička Most k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Most, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Most nebo babyvak Most k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Most přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Most dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.