Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Jičín

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Rokycany, Kladno, Praha-západ, Děčín, Prostějov, Praha-Klánovice, Benešov, Český Krumlov, Kutná Hora, Tábor, Praha 19, Praha-Běchovice, Semily, Praha-Řeporyje, Praha-Lipence, Hradec Králové, Praha-Přední Kopanina, Praha-Satalice, Praha-Nebušice, Praha-Petrovice, Beroun, Praha 6, Rakovník, Praha 7, Praha 10, Praha-Královice, Plzeň-jih, Frýdek-Místek, Žďár nad Sázavou, Ústí nad Labem, Cheb, Jindřichův Hradec, Hodonín, Bruntál, Praha 3, Praha-Újezd, Brno-město, Praha-Dolní Měcholupy, Prachatice, Náchod, Olomouc, Plzeň-sever, Praha 2, Praha-Benice, Louny, Praha-Troja, Praha-Vinoř, Praha-Slivenec, Praha 16, Brno-venkov, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Jičín

BIO pro děti Jičín

Dětské oblečení Jičín

Kojenecký textil Jičín

Pro maminky Jičín

Kočárky Jičín

Postýlky Jičín

Matrace Jičín

EKO drogerie Jičín

BIO potraviny Jičín

Výživové doplňky Jičín

Deky a zavinovačky Jičín

Dudlíky a šidítka Jičín

Dětské boty Jičín

Osušky a žínky Jičín

Kojenecké láhve Jičín

Příkrmy,kaše,čaje Jičín

Pleny, a kalhotky Jičín

Zavinovačky Jičín

Kojící polštáře Jičín

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Jičín?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Jičín, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Jičín se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Jičín

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Jičín doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Jičín myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Jičín pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Jičín moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Jičín.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Jičín najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Jičín

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Jičín. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Jičín jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Jičín je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Jičín by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Jičín nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Jičín, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Jičín se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Jičín od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Jičín, přebalovacího pultu Jičín a postýlky Jičín. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Jičín í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Jičín by neměla chybět ani chůvička Jičín k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Jičín, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Jičín nebo babyvak Jičín k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Jičín přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Jičín dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.