Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Jeseník

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Praha-Újezd, Český Krumlov, Most, Příbram, Nový Jičín, Žďár nad Sázavou, Praha 18, Vsetín, Praha 9, Praha 17, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Dolní Počernice, Praha-východ, Jičín, Teplice, České Budějovice, Rokycany, Praha 19, Plzeň-jih, Jeseník, Uherské Hradiště, Praha-Lochkov, Karlovy Vary, Česká Lípa, Praha-Čakovice, Náchod, Praha-Březiněves, Praha-Šeberov, Chrudim, Praha-Kolovraty, Mělník, Praha-Dubeč, Praha-Petrovice, Praha-Křeslice, Jablonec nad Nisou, Ústí nad Orlicí, Praha 20, Klatovy, Praha 11, Bruntál, Praha-Satalice, Domažlice, Ústí nad Labem, Pelhřimov, Praha 15, Strakonice, Ostrava-město, Kroměříž, Litoměřice, Plzeň-město, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Jeseník

BIO pro děti Jeseník

Dětské oblečení Jeseník

Kojenecký textil Jeseník

Pro maminky Jeseník

Kočárky Jeseník

Postýlky Jeseník

Matrace Jeseník

EKO drogerie Jeseník

BIO potraviny Jeseník

Výživové doplňky Jeseník

Deky a zavinovačky Jeseník

Dudlíky a šidítka Jeseník

Dětské boty Jeseník

Osušky a žínky Jeseník

Kojenecké láhve Jeseník

Příkrmy,kaše,čaje Jeseník

Pleny, a kalhotky Jeseník

Zavinovačky Jeseník

Kojící polštáře Jeseník

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Jeseník?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Jeseník, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Jeseník se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Jeseník

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Jeseník doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Jeseník myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Jeseník pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Jeseník moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Jeseník.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Jeseník najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Jeseník

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Jeseník. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Jeseník jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Jeseník je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Jeseník by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Jeseník nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Jeseník, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Jeseník se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Jeseník od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Jeseník, přebalovacího pultu Jeseník a postýlky Jeseník. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Jeseník í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Jeseník by neměla chybět ani chůvička Jeseník k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Jeseník, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Jeseník nebo babyvak Jeseník k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Jeseník přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Jeseník dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.