Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Domažlice

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Pelhřimov, Praha 13, Nymburk, Vyškov, Praha-Dolní Měcholupy, Olomouc, Benešov, Teplice, Kolín, České Budějovice, Chrudim, Brno-město, Praha 10, Přerov, Plzeň-město, Český Krumlov, Karviná, Louny, Liberec, Praha-Dolní Počernice, Svitavy, Strakonice, Praha 6, Cheb, Hodonín, Praha 11, Havlíčkův Brod, Rokycany, Mělník, Uherské Hradiště, Praha-Suchdol, Hlavní město Praha, Tábor, Praha-Šeberov, Frýdek-Místek, Praha 5, Ústí nad Orlicí, Ústí nad Labem, Praha-Přední Kopanina, Praha-Březiněves, Praha 17, Děčín, Beroun, Praha-Královice, Sokolov, Břeclav, Nový Jičín, Praha 4, Praha 2, Praha-Koloděje, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Domažlice

BIO pro děti Domažlice

Dětské oblečení Domažlice

Kojenecký textil Domažlice

Pro maminky Domažlice

Kočárky Domažlice

Postýlky Domažlice

Matrace Domažlice

EKO drogerie Domažlice

BIO potraviny Domažlice

Výživové doplňky Domažlice

Deky a zavinovačky Domažlice

Dudlíky a šidítka Domažlice

Dětské boty Domažlice

Osušky a žínky Domažlice

Kojenecké láhve Domažlice

Příkrmy,kaše,čaje Domažlice

Pleny, a kalhotky Domažlice

Zavinovačky Domažlice

Kojící polštáře Domažlice

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Domažlice?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Domažlice, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Domažlice se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Domažlice

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Domažlice doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Domažlice myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Domažlice pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Domažlice moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Domažlice.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Domažlice najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Domažlice

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Domažlice. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Domažlice jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Domažlice je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Domažlice by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Domažlice nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Domažlice, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Domažlice se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Domažlice od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Domažlice, přebalovacího pultu Domažlice a postýlky Domažlice. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Domažlice í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Domažlice by neměla chybět ani chůvička Domažlice k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Domažlice, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Domažlice nebo babyvak Domažlice k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Domažlice přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Domažlice dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.