Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Zlínský kraj

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Zlín, Praha 8, Praha 4, Praha-Satalice, Liberec, Praha-Velká Chuchle, Praha 10, Praha 11, Ústí nad Labem, Frýdek-Místek, Praha 1, Praha 17, Mladá Boleslav, Praha-Újezd, Semily, Praha-západ, Praha 12, Kolín, Přerov, Beroun, Praha-Štěrboholy, Jičín, Kutná Hora, Olomouc, Prachatice, Klatovy, Praha-Nedvězí, Karviná, Teplice, Praha-Běchovice, Praha-Kunratice, Praha 9, Praha 7, Praha-Dolní Počernice, Svitavy, Praha 3, Rakovník, Rychnov nad Kněžnou, Sokolov, Praha-Dolní Měcholupy, Praha 5, Uherské Hradiště, Praha-Přední Kopanina, Opava, Praha-východ, Litoměřice, Pardubice, Děčín, Karlovy Vary, Český Krumlov, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Zlínský kraj

BIO pro děti Zlínský kraj

Dětské oblečení Zlínský kraj

Kojenecký textil Zlínský kraj

Pro maminky Zlínský kraj

Kočárky Zlínský kraj

Postýlky Zlínský kraj

Matrace Zlínský kraj

EKO drogerie Zlínský kraj

BIO potraviny Zlínský kraj

Výživové doplňky Zlínský kraj

Deky a zavinovačky Zlínský kraj

Dudlíky a šidítka Zlínský kraj

Dětské boty Zlínský kraj

Osušky a žínky Zlínský kraj

Kojenecké láhve Zlínský kraj

Příkrmy,kaše,čaje Zlínský kraj

Pleny, a kalhotky Zlínský kraj

Zavinovačky Zlínský kraj

Kojící polštáře Zlínský kraj

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Zlínský kraj?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Zlínský kraj, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Zlínský kraj se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Zlínský kraj

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Zlínský kraj doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Zlínský kraj myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Zlínský kraj pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Zlínský kraj moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Zlínský kraj.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Zlínský kraj najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Zlínský kraj

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Zlínský kraj. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Zlínský kraj jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Zlínský kraj je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Zlínský kraj by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Zlínský kraj nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Zlínský kraj, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Zlínský kraj se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Zlínský kraj od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Zlínský kraj, přebalovacího pultu Zlínský kraj a postýlky Zlínský kraj. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Zlínský kraj í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Zlínský kraj by neměla chybět ani chůvička Zlínský kraj k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Zlínský kraj, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Zlínský kraj nebo babyvak Zlínský kraj k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Zlínský kraj přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Zlínský kraj dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.