Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Vysočina

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Most, Praha-Dolní Měcholupy, Vsetín, Mělník, Praha-Újezd, Beroun, Hradec Králové, Praha-Slivenec, Benešov, Praha 13, Klatovy, Praha-Dubeč, Nový Jičín, Praha-Křeslice, Ústí nad Labem, Zlín, Praha-Běchovice, Hodonín, Praha 15, Praha 4, Praha-Řeporyje, Praha 11, Praha-Lochkov, Praha-Kolovraty, Praha 21, Praha-Nedvězí, Liberec, Praha 5, Plzeň-sever, Havlíčkův Brod, Frýdek-Místek, Cheb, Tachov, Sokolov, Praha-Dolní Počernice, Svitavy, Praha 8, Praha-Lysolaje, Praha 14, Domažlice, Mladá Boleslav, Ostrava-město, Žďár nad Sázavou, Praha-Královice, Strakonice, Teplice, Hlavní město Praha, Praha 17, Nymburk, Praha 22, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Vysočina

BIO pro děti Vysočina

Dětské oblečení Vysočina

Kojenecký textil Vysočina

Pro maminky Vysočina

Kočárky Vysočina

Postýlky Vysočina

Matrace Vysočina

EKO drogerie Vysočina

BIO potraviny Vysočina

Výživové doplňky Vysočina

Deky a zavinovačky Vysočina

Dudlíky a šidítka Vysočina

Dětské boty Vysočina

Osušky a žínky Vysočina

Kojenecké láhve Vysočina

Příkrmy,kaše,čaje Vysočina

Pleny, a kalhotky Vysočina

Zavinovačky Vysočina

Kojící polštáře Vysočina

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Vysočina?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Vysočina, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Vysočina se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Vysočina

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Vysočina doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Vysočina myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Vysočina pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Vysočina moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Vysočina.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Vysočina najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Vysočina

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Vysočina. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Vysočina jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Vysočina je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Vysočina by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Vysočina nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Vysočina, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Vysočina se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Vysočina od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Vysočina, přebalovacího pultu Vysočina a postýlky Vysočina. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Vysočina í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Vysočina by neměla chybět ani chůvička Vysočina k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Vysočina, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Vysočina nebo babyvak Vysočina k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Vysočina přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Vysočina dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.