Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Středočeský kraj

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Praha-Křeslice, Jindřichův Hradec, Praha-Březiněves, Praha 4, Praha-Újezd, Vsetín, Praha-Nedvězí, Praha 1, Ústí nad Orlicí, Praha-Dolní Počernice, Nymburk, Ostrava-město, Cheb, Český Krumlov, Praha-Lysolaje, Hlavní město Praha, Praha 7, Plzeň-jih, Uherské Hradiště, Praha-Lipence, Pardubice, Mladá Boleslav, Hodonín, Praha 19, Náchod, Louny, Praha-Přední Kopanina, Praha-Vinoř, Mělník, Praha 12, Tachov, Praha 17, Frýdek-Místek, Praha 14, Rakovník, Pelhřimov, Praha-Koloděje, Žďár nad Sázavou, Praha-Suchdol, Domažlice, Jičín, Olomouc, Praha-Kolovraty, Blansko, Teplice, Chrudim, Praha 18, Sokolov, Havlíčkův Brod, Praha 6, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Středočeský kraj

BIO pro děti Středočeský kraj

Dětské oblečení Středočeský kraj

Kojenecký textil Středočeský kraj

Pro maminky Středočeský kraj

Kočárky Středočeský kraj

Postýlky Středočeský kraj

Matrace Středočeský kraj

EKO drogerie Středočeský kraj

BIO potraviny Středočeský kraj

Výživové doplňky Středočeský kraj

Deky a zavinovačky Středočeský kraj

Dudlíky a šidítka Středočeský kraj

Dětské boty Středočeský kraj

Osušky a žínky Středočeský kraj

Kojenecké láhve Středočeský kraj

Příkrmy,kaše,čaje Středočeský kraj

Pleny, a kalhotky Středočeský kraj

Zavinovačky Středočeský kraj

Kojící polštáře Středočeský kraj

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Středočeský kraj?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Středočeský kraj, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Středočeský kraj se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Středočeský kraj

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Středočeský kraj doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Středočeský kraj myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Středočeský kraj pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Středočeský kraj moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Středočeský kraj.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Středočeský kraj najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Středočeský kraj

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Středočeský kraj. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Středočeský kraj jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Středočeský kraj je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Středočeský kraj by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Středočeský kraj nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Středočeský kraj, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Středočeský kraj se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Středočeský kraj od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Středočeský kraj, přebalovacího pultu Středočeský kraj a postýlky Středočeský kraj. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Středočeský kraj í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Středočeský kraj by neměla chybět ani chůvička Středočeský kraj k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Středočeský kraj, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Středočeský kraj nebo babyvak Středočeský kraj k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Středočeský kraj přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Středočeský kraj dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.