Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Plzeňský kraj

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Praha 17, Karviná, Praha-Dubeč, Frýdek-Místek, Nymburk, Karlovy Vary, Praha-západ, Praha-Koloděje, Prachatice, Šumperk, Praha 11, Strakonice, Svitavy, Praha-Lysolaje, Praha 3, Praha-Běchovice, Cheb, Prostějov, Domažlice, Vsetín, Most, Děčín, Praha 4, Praha-Benice, Bruntál, Plzeň-město, Rakovník, Praha-Dolní Počernice, Rychnov nad Kněžnou, Kutná Hora, Hradec Králové, Praha 20, Praha-Křeslice, Opava, Praha 10, Ústí nad Labem, Blansko, Praha-Dolní Chabry, Praha 15, Havlíčkův Brod, Tábor, Praha-Šeberov, Praha-Újezd, Praha-Kolovraty, Praha-Lochkov, Český Krumlov, Pardubice, Praha 5, Praha-Březiněves, Jablonec nad Nisou, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Plzeňský kraj

BIO pro děti Plzeňský kraj

Dětské oblečení Plzeňský kraj

Kojenecký textil Plzeňský kraj

Pro maminky Plzeňský kraj

Kočárky Plzeňský kraj

Postýlky Plzeňský kraj

Matrace Plzeňský kraj

EKO drogerie Plzeňský kraj

BIO potraviny Plzeňský kraj

Výživové doplňky Plzeňský kraj

Deky a zavinovačky Plzeňský kraj

Dudlíky a šidítka Plzeňský kraj

Dětské boty Plzeňský kraj

Osušky a žínky Plzeňský kraj

Kojenecké láhve Plzeňský kraj

Příkrmy,kaše,čaje Plzeňský kraj

Pleny, a kalhotky Plzeňský kraj

Zavinovačky Plzeňský kraj

Kojící polštáře Plzeňský kraj

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Plzeňský kraj?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Plzeňský kraj, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Plzeňský kraj se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Plzeňský kraj

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Plzeňský kraj doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Plzeňský kraj myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Plzeňský kraj pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Plzeňský kraj moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Plzeňský kraj.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Plzeňský kraj najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Plzeňský kraj

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Plzeňský kraj. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Plzeňský kraj jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Plzeňský kraj je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Plzeňský kraj by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Plzeňský kraj nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Plzeňský kraj, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Plzeňský kraj se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Plzeňský kraj od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Plzeňský kraj, přebalovacího pultu Plzeňský kraj a postýlky Plzeňský kraj. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Plzeňský kraj í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Plzeňský kraj by neměla chybět ani chůvička Plzeňský kraj k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Plzeňský kraj, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Plzeňský kraj nebo babyvak Plzeňský kraj k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Plzeňský kraj přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Plzeňský kraj dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.