Top s.r.o.

Ráj miminek - kojenecké zboží a dětské oblečení Hlavní město Praha

   Kamenná prodejna

Nádražní 614, 580 01 Havlíčkův Brod
Zobrazit na mapě

PONDĚLÍ - PÁTEK 8,00 - 16,30 hod
SO + NE: Zavřeno

Další města:

Písek, Praha-Štěrboholy, Beroun, Praha 22, Praha 1, Prostějov, Praha 15, Karlovy Vary, Blansko, Praha 5, Chomutov, Praha-Klánovice, Břeclav, Praha 13, Praha 20, Praha-Dolní Chabry, Plzeň-město, Praha-Čakovice, Praha-Slivenec, Náchod, Praha-Suchdol, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Praha-Satalice, Praha 3, Kutná Hora, Praha 6, Louny, Plzeň-jih, Praha-Lipence, Chrudim, Svitavy, Praha 16, Praha-Koloděje, Praha-Přední Kopanina, Praha-Vinoř, Praha-Benice, Praha-Újezd, Praha-Lysolaje, Třebíč, Praha-Troja, Opava, Praha-Šeberov, Teplice, Jindřichův Hradec, Bruntál, Pelhřimov, Rokycany, Praha-Libuš, Hlavní město Praha, ... Další města

Městké části:
Hlavní město Praha Praha 1 Praha 10
Praha 11 Praha 12 Praha 13
Praha 14 Praha 15 Praha 16
Praha 17 Praha 18 Praha 19
Praha 2 Praha 20 Praha 21
Praha 22 Praha 3 Praha 4
Praha 5 Praha 6 Praha 7
Praha 8 Praha 9 Praha-Běchovice
Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-Čakovice
Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy
Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha-Klánovice
Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha-Královice
Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha-Libuš
Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha-Lysolaje
Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha-Petrovice
Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha-Satalice
Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha-Šeberov
Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha-Újezd
Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha-Zbraslav
Praha-Zličín

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Kojenecké oblečení Hlavní město Praha

BIO pro děti Hlavní město Praha

Dětské oblečení Hlavní město Praha

Kojenecký textil Hlavní město Praha

Pro maminky Hlavní město Praha

Kočárky Hlavní město Praha

Postýlky Hlavní město Praha

Matrace Hlavní město Praha

EKO drogerie Hlavní město Praha

BIO potraviny Hlavní město Praha

Výživové doplňky Hlavní město Praha

Deky a zavinovačky Hlavní město Praha

Dudlíky a šidítka Hlavní město Praha

Dětské boty Hlavní město Praha

Osušky a žínky Hlavní město Praha

Kojenecké láhve Hlavní město Praha

Příkrmy,kaše,čaje Hlavní město Praha

Pleny, a kalhotky Hlavní město Praha

Zavinovačky Hlavní město Praha

Kojící polštáře Hlavní město Praha

Co může ráj pro miminka přinést vašim dětem Hlavní město Praha?

Protože v našem e-shopu najdete všechno, co patří k základní výbavě pro minimka Hlavní město Praha, a navíc v dostatečně širokém sortimentu, určitě si z naší nabídky vyberete. Dítě za první dva roky života udělá jeden z největších pokroků, od bezmocného malého miminka, k dítěti, které již samo chodí, poznává předměty a lidi, navazuje vztahy a každý nový den je pro něj velké dobrodružství. Ráj miminek Hlavní město Praha se snaží, aby toto dobrodružství bylo bezpečné a laskavé. Přinášíme výrobky bezpečné svým složením (např. kojenecké oblečení z bio bavlny - viz článek zde).Hlavní město Praha

Přinášíme doplňky, které jsou laskavé a milé k potřebám dítěte, a s kterými se dítě nebude nudit nebo cítit osaměle. Proč by mělo jen nečinně ležet a koukat do prázdného stropu, když může jeho dětský svět Hlavní město Praha doplnit hrací deka se spoustou veselých podnětů pro rozvíjení jeho smyslů. Ráj miminek Hlavní město Praha myslí i na to, že děti mají obrovskou touhu kopírovat dospělé a chtějí být světem dospělých přijaty. Veselé jídelní židličky z naší nabídky Hlavní město Praha pomohou, aby děti mohly sedět při jídle s dospělými, na vlastní židličce, a cítit se součástí všeho dění.

V ráji pro miminka Hlavní město Praha moc dobře víme, že ne vždy a všude je to s kočárkem schůdné. Proto jsme pro vás připravili nabídku nosítek a vaků pro miminka Hlavní město Praha.

Myslíme nejen na hraní a zábavu miminek, ale i na bezpečnost vašich malých dětí, když se pohybují po bytě nebo domě svými prvními krůčky. V ráji pro miminka Hlavní město Praha najdete neocenitelné pomocníky pro zabezpečení proti pádu dětí na ostré hrany stolů, proti přiskřípnutím do dveří nebo pádu ze schodů. Možná jste ani netušili, že některé problémy, s kterými se u miminek potýkáte, vlastně již jsou vyřešené. Kategorie se zbožím v sekci Bezpečnost vnese do vašeho domu více pohody a bezstarostnosti.

Základní výbavičku pro miminko kupujte s předstihem Hlavní město Praha

Kolem šestého měsíce těhotenství je nejvhodnější doba pro přichystání výbavy pro miminko Hlavní město Praha. Miminko se může přihlásit na svět dřív, než je plánovaná doba porodu, proto byste měli jeho pokojíček nebo dětský koutek vybavit s předstihem. Výbavu pro miminko Hlavní město Praha jistě budete vybírat s nadšením. Estetická stránka výbavy pro miminko Hlavní město Praha je vkusem každé maminky, nezapomínejte však na účelnost. Výbava pro miminka Hlavní město Praha by měla být nejen hezká, ale i praktická. Miminko potřebuje spoustu věcí. Vaše domácnost se rozroste o nového člena a s ním i o mnoho věcí, které bude miminko potřebovat v prvním roce života. Oblečení pro miminko Hlavní město Praha nakupujte podle roční doby, kdy děťátko přijde na svět. Mějte na paměti, že v prvním roce děťátko rychle roste, nekupujte velké zásoby oblečení Hlavní město Praha, které budou miminku brzy malé.

Výbava pro miminko Hlavní město Praha se po narození děťátka rozroste o oblečení a hračky Hlavní město Praha od příbuzných a známých. Věnujte proto více pozornosti výběru kočárku Hlavní město Praha, přebalovacího pultu Hlavní město Praha a postýlky Hlavní město Praha. Postýlku dítěte můžete vybavit soupravami povlečen Hlavní město Praha í obsahující ochranné prvky i nebesa. Ve výbavě pro miminko Hlavní město Praha by neměla chybět ani chůvička Hlavní město Praha k monitorování dítěte, když se vzdálíte z místnosti, kde dítě spinká. Pečlivě vyberte autosedačku Hlavní město Praha, aby Vaše miminko mělo potřebný komfort při cestovaní a Vy pocit bezpečí. Důležitý je i šátek Hlavní město Praha nebo babyvak Hlavní město Praha k nošení miminka. Nastávající maminka může nakoupit výbavičku Hlavní město Praha přes internet na našem e-shopu. Výbavička pro miminko Hlavní město Praha dorazí poštou a maminka mezitím může doma odpočívat a šetřit síly na porod děťátka.